Co nabízím

Všechno, co předávám, má tři zdroje:

 • Zkušenost sebepoznáním, bez které by vše byly myšlenky a zkušenosti ostatních. Nikdo totiž nemůže předat to, co sám nemá a tak jsem se několik let věnoval výhradně sebepoznání a věnuji se mu dodnes. Stále hledám zajímavé učitele, kteří mě provedou mým vnitřním světem, mými tématy a pomáhají mi hledat mé vlastní zdroje. V práci s dětmi čerpám ze seminářů Primární terapie, Vnitřního dítěte, seminářů Esencí nebo i seminářů Bioenergetiky a práce s dechem. Všechny tyto semináře mě zavedly do období, kdy se vyvíjela moje psyché, moje postoje k životu a moje tělo.
 • Výcviky, které jsem absolvoval u svých učitelů – například výcvik Rodinných konstelací v Institutu rodinných konstelací v Lažanech, NLP výcvik tamtéž, Energetická práce u Ma Prem Sugandho, atd. Na pozadí znalostí a dovedností, které jsem si z výcviků odnesl, jsem začal hlouběji chápat svoje vlastní témata a mohl začít pomáhat chápat totéž i ostatním.
 • Posledním a asi nejdůležitějším zdrojem je moje vlastní životní pouť jako otce dvou dnes už dospívajících mladých mužů a 20-ti leté partnerství se ženou, která jde stejnou cestou jako já. Celá moje cesta za sebepoznání začala vlastně tam – hledáním cesty k nim.

Poradenství a podporu nabízím ve formě:

Nejnovější články

 • Rozmazlené dítě

  Rozmazlené dítě

  Termín „rozmazlené dítě“ občas slyším od dospělých při pohledu na děti jiných, od prarodičů …
 • Období vzdoru

  Období vzdoru

  Období vzdoru je termín, který jsem četl v tradiční psychologii, a někteří klienti s ním …
 • Oběť

  Oběť

  Žít v oběti znamená žít v přesvědčení „nemohu, nemám prostředky na to věci změnit, nemám …
Všechny články »